يکشنبه, 28 آبان 1396
رو عنوان : با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری ایران ارائه شد:
عنوان : نتایج موفق عملیاتی شدن مفاد برنامه جامع بهره وری در سازمان نقشه برداری كشور


 

"سازمان نقشه برداری کشور، در آبان ماه 1395 میزبان رئیس، معاونین و مدیران سازمان ملی بهره وری ایران، همچنین دبیران كميته هاي بهره وري دستگاه های اجرایی بود. "

 

در این نشست مشترك، علاوه بر تبیین مفاد برنامه جامع بهره وري كشور توسط خانم دکتر طباطبائی یزدی، رئيس سازمان ملي بهره وري ايران، گزارش جامعي از استقرار نظام مدیریت فرایند ها و بهره وری در سازمان نقشه برداری کشور ارائه شد .

خانم دکتر رویا طباطبایی یزدی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستاي «برنامه جامع بهره وري كشور»، با تاكيد بر اين كه اجرايي كردن اين برنامه با جديت تمام در سازمان ملی بهره وری دنبال مي شود، تصريح كرد: بند «الف» از بخش ۱۱ اقدامات اجرايي برنامه جامع بهره وري كشور، مربوط به ساختار متوليان بهره وري در سازمان ها و دستگاه هاي اجرايي كشور است و نظام نامه مرتبط از سوي معاون رئيس جمهور ابلاغ شده است. خوشبختانه اكثر دستگاه ها بر همين اساس، ساختارهاي خود را در اين زمينه ارتقا داده و نتایج را به سازمان ملي بهره وري ايران اعلام كرده اند . دکتر طباطبائی یزدی افزود: برنامه جامع بهره وري كشور كمك كرده تا دستگاه ها و سازمان هاي اجرايي كشور در زمينه ارتقاي بهره وري به هم نزديك شده و به عنوان «خانواده بهره وري» با هماهنگي بيشتري در زمينه ارتقاي بهره وري در كشور گام بردارند .
وی ضمن قدردانی از مسئولین سازمان نقشه برداری کشور، تلاش های بی وقفه آن ها را در زمینه اجرای مفاد برنامه جامع بهره وری کشور، ستود.

در ادامه ی نشست، آقای دکتر آزموده اردلان، رئیس سازمان نقشه برداری کشور، بر اهمیت موضوع بهره وری در همه ی دستگاه های اجرایی کشور تأکید کرد و گفت: به منظور توسعه و پیشرفت سازمانی و اتخاذ تصمیمات بهتر، ضروری است به مقوله بهره وری فراتر بنگریم و از آن در جهت نظام برنامه ریزی های سازمانی استفاده کنیم. 

وی افزود: در جهت تحقق اهداف نظام مدیریتی و بهره وری ملی، همه دستگاه های اجرایی کشور، علاوه بر مشارکت در عملیاتی کردن برنامه جامع بهره وری؛ ضرورت دارد با مشارکت در طرح زیرساخت ملی داده مکانی   (NSDI) نیز، گامی عملی در دستیابی به توسعه پایدار و تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی بردارند.

پیش از بیانات رئیس سازمان ملی بهره وری، آقای دکتر شفیعی، قائم مقام و معاون اداری، مالی و پشتیبانی سازمان نقشه برداری کشور، با اشاره به اهمیت و ضرورت ارتقای بهره وری در سازمان گفت: پس از تدوین برنامه عملیاتی در راستای سند چشم انداز پنج ساله سازمان نقشه برداری کشور، نظام مدیریت فرایند ها و بهره وری در این سازمان با مشارکت سازمان ملی بهره وری ایران و در راستای تحقق مفاد برنامه جامع بهره وری کشور، استقرار یافت و الگوی موفق نظام مدیریت و بهره وری سازمانی تدوین شد.

در انتهای نشست، آقای رحمانی، مدیر کل امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان نقشه برداری کشور نیز جزئیات فعاليت هاي انجام شده استقرار نظام مدیریت فرایند ها و بهره وری در سازمان نقشه برداری کشور را ارایه کرد.  

بازگشت           چاپ چاپ         
 
استفاده از مطالب این سایت صرفا با ذکر منبع مجاز است و هرگونه تحریف در مطالب قابل پیگیری خواهد بود.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8