سه‌شنبه, 26 دی 1396
رو عنوان : معاون اقتصادی و امور استان های سازمان برنامه و بودجه کشور:
عنوان : ضروری است، تمامی تصمیم سازی ها، برنامه ریزی ها و فعالیت های سازمان برنامه و بودجه كشور، بر پایه داده ها و اطلاعاتی باشد كه توسط سازمان نقشه برداری كشور تولید می شود
کد خبر : ۱۵۲۲  :  :  تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ 


 
"سازمان نقشه برداری کشور، میزبان خانم دکتر اربابی(معاون اقتصادی و امور استانها)، آقای ادیبی(رییس امور نوسازی اداری و هماهنگی استان ها) و آقای افتخاری(مدیرکل پشتیبانی، رفاه و بودجه) سازمان برنامه و بودجه کشور بود.
  "

 

در این دیدار، آقای دکتر اردلان، رییس سازمان نقشه برداری کشور ضمن خوشامدگویی به مهمانان، بیانات خود را با ذکر تاریخچه سازمان آغاز و به طرح ملی تهیه نقشه های پوششی کشور در مقیاس یک بیست و پنج هزارم به عنوان یکی از بزرگترین طرح های انجام شده توسط سازمان، اشاره کرد. وی در ادامه، به ذکر اهم فعالیت های انجام شده و جاری سازمان(نظیر عکسبرداری هوایی، نظارت و کنترل پروژه های نقشه برداری، ایجاد شبکه ملی نقاط مبنایی دارای مختصات سه بعدی با استفاده از سیستم های تعیین موقعیت ماهواره ای، ایجاد شبکه سراسری نقاط ترازیابی و ثقلی، ایجاد شبکه ایستگاه های دائمی DGPS  و...) پرداخت و به طور کامل، ساختار تشکیلاتی، ماموریت ها، خدمات و دستاوردهای سازمان را برای مهمانان شرح داد.

در این دیدار، معاون اقتصادی و امور استان های سازمان برنامه و بودجه کشور، ضمن ابزار خرسندی از حضور در یک فضای کاملا " تخصصی و علمی، تصریح کرد: ضروری است، تمامی تصمیم سازی ها، برنامه ریزی ها و فعالیت های سازمان برنامه و بودجه کشور، بر پایه داده ها و اطلاعاتی باشد که توسط سازمان نقشه برداری کشور و مرکز آمار ایران تولید می شود. خانم دکتر اربابی پس از آشنایی بیشتر با ساختار، امکانات و نیازهای سازمان، افزود: معاونت اقتصادی و اموراستان های سازمان برنامه و بودجه، در مرتفع کردن چالش های پیش روی سازمان نقشه برداری، تمامی تلاش و همت خود را به کار خواهد بست.
سپس معاونین سازمان نقشه برداری کشور بر تقویت ارتباط فرایندی بین این سازمان با سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین لزوم ایجاد جایگاه اداری مناسب نقشه برداری در ساختار تشکیلاتی سازمان های برنامه و بودجه استان ها تاکید کردند . پس از اتمام جلسه، خانم دکتر اربابی، آقایان ادیبی و افتخاری، از بخش های مختلف سازمان نقشه برداری کشور بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت های این سازمان آشنا شدند
بازگشت           چاپ چاپ         
 
استفاده از مطالب این سایت صرفا با ذکر منبع مجاز است و هرگونه تحریف در مطالب قابل پیگیری خواهد بود.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8