پنج‌شنبه, 3 اسفند 1396
رو عنوان : با حضور ریاست سازمان نقشه برداری کشور در استان هرمزگان انجام شد:
عنوان : دیدار با استاندار هرمزگان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان
کد خبر : ۱۵۹۵  :  :  تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ 

آقای دکتر آزموده اردلان رئیس سازمان نقشه برداری کشور به همراه آقای مهندس حسن نادری معاون اداری، مالی وپشتیبانی سازمان، آقای مهندس رضا احمدیه سرپرست اداره کل سامانه ها و زیرساخت های اطلاعات مکانی، و آقای حسین نعمتی مدیرحراست سازمان با حضور در شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان، با آقای دکتر جادری استاندار هرمزگان و آقای مهندس دریانورد رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی این استان دیدار و گفتگو کرد.

آقای دکتر اردلان در دیدار با آقای دکتر جادری استاندار هرمزگان بیان کرد: اداره کل نقشه برداری منطقه جنوب سازمان نقشه برداری کشور نقش مهمی در توسعه ی استان دارد و می توان از توانمندی ها و خدمات این اداره کل دراستان بیشتراستفاده کرد.  وی افزود: استفاده ازتجهیزات ناوگان هوایی سازمان نقشه برداری کشور و سرویس دهی بیشتر آن نیز ازدیگر خدماتی است که می تواند به استان هرمزگان ارائه شود.

آقای دکتر جادری نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، خواستار تقویت  همکاری های سازمان نقشه برداری کشور با استانداری هرمزگان شد.

ازدیگر برنامه های سفر آقای دکتر اردلان، حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان و دیدار با آقای مهندس دریانورد رییس این سازمان بود. دراین نشست دکتر اردلان با بیان نقش، اهمیت و جایگاه سازمان نقشه برداری کشور، و تاکید بر ضرورت استقرار زیرساخت اطلاعات مکانی استانی، آمادگی سازمان را در ارائه اطلاعات مکانی وکمک به برنامه ریزی بهتراستان هرمزگان اعلام نمود.

در این جلسه آقای مهندس احمدیه سرپرست اداره کل سامانه ها و زیرساخت های اطلاعات مکانی سازمان نقشه برداری کشور ، ضمن تشریح فعالیت های این اداره کل، ویژگی های زیرساخت اطلاعات مکانی را برشمرد و با ارائه گزارشی، چگونگی  و مراحل پیاده سازی این زیرساخت را در سطوح سازمانی، استانی، ملی و جهانی توضیح داد.

خاطر نشان می شود آقای دکتر اردلان و هیات همراه دراین سفر از اداره کل نقشه برداری جنوب و جنوب شرق بازدیدکردند. طی بازدید، آقای مهندس رنجبر مدیرکل نقشه برداری جنوب و جنوب شرق کشور گزارش کاملی از فعالیت های این مجموعه ارائه کرد.

سپس دکتر اردلان ضمن تأکید بر نقش و اهمیت ادارات کل نقشه برداری  سازمان در مناطق پنجگانه، رهنمودهای لازم را برای دستیابی هرچه بیشتر به اهداف سازمان بیان کرد.

در پایان نیز دکتر اردلان و مهندس نادری معاون ایشان، برنامه ها، مسایل و مشکلات و نیازهای اداره کل نقشه برداری جنوب وجنوب شرق را مورد بحث و بررسی قراردادند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
استفاده از مطالب این سایت صرفا با ذکر منبع مجاز است و هرگونه تحریف در مطالب قابل پیگیری خواهد بود.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8