پنج‌شنبه, 3 اسفند 1396
رو عنوان : در راستای توسعه همکاری با شرکت هواپیمایی آسمان
عنوان : ارتقای سطح كیفی و فنی هواپیماهای سازمان نقشه برداری كشور بررسی شد
کد خبر : ۱۵۹۹  :  :  تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ 

در راستای توسعه همکاری با شرکت هواپیمایی آسمان، سطح کیفی و فنی هواپیماهای سازمان نقشه برداری کشور بررسی شد.

در طی نشستی که روز سه شنبه 14 شهریور ماه سال جاری در سازمان نقشه برداری کشور و با حضور مسئولین دو مجموعه برگزار شد، آخرین گزارشات فنی از وضعیت هواپیماهای عکسبرداری سازمان نقشه برداری کشور توسط مهندس گرجی معاونت توسعه ناو هوایی شرکت هواپیمایی آسمان ارائه شد و در ادامه توافقات قبلی، برنامه ریزی های لازم جهت ادامه این همکاری مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر علیرضا آزموده اردلان رئیس سازمان نقشه برداری کشور در این نشست ضمن ابراز خرسندی از همراهی و همکاری شرکت هواپیمایی آسمان با این مجموعه، از روند توسعه این توافقات از مسئولین این شرکت تقدیر  و تشکر کرد.

دکتر اردلان به اهمیت عملیات عکسبرداری هوایی در توسعه و برنامه ریزی های کشور اشاره کرد و افزود: سازمان نقشه برداری کشور بعنوان تنها متولی تولید نقشه و اطلاعات مکانی در کشور با حجم انبوهی از تولید عکس ها و نقشه های هوایی مواجه است تا نیاز دستگاه های اجرایی و ارگان های دیگر از قبیل سازمان امور اراضی کشور را تأمین نماید.

وی خاطر نشان کرد: هواپیماهای سازمان نقشه برداری کشور بعنوان سرمایه های ملی باید در بهترین شرایط و کاملا ً مجهز، مأموریت های نقشه برداری هوایی را به سرانجام برسانند بنابراین از شرکت هواپیمایی آسمان انتظار می رود همچون گذشته سازمان نقشه برداری را در زمینه نگهداری و ارائه خدمات به این تجهیزات ملی مساعدت نماید.

آقای مهندس گرجی نیز از وضع مطلوب حاکم بر ناوگان هوایی سازمان نقشه برداری کشور خبر داد و گفت: در راستای همکاری این دو مجموعه، شرکت هواپیمایی آسمان به حمایت خود از هواپیماهای سازمان در زمینه نگهداری و ارتقای تجهیزات آنها بیش از پیش ادامه خواهد داد. چرا که سازمان نقشه برداری کشور این تجهیزات را در جهت تحقق اهداف ملی بکار می گیرد و همراهی با سازمان نقشه برداری کشور بیش از هر چیز بخشی از وظایف شرکت آسمان است.

در ادامه این نشست مسئولین این دو مجموعه درباره برنامه های همکاری خود در آینده گفتگو کردند.

گفتنی است 4 هواپیمای دورنیر سازمان نقشه برداری کشور تحت پوشش و نگهداری شرکت هواپیمایی آسمان و در آشیانه این شرکت قرار دارد و سرویس های لازم در جهت تعمیر و اورهال یا باز آمد نمودن موتورهای آنها توسط شرکت آسمان انجام می شود.بازگشت           چاپ چاپ         
 
استفاده از مطالب این سایت صرفا با ذکر منبع مجاز است و هرگونه تحریف در مطالب قابل پیگیری خواهد بود.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8