پنج‌شنبه, 29 فروردين 1398
  • EN
عنوان : همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیك 97 و سومین همایش ملی مهندسی فناوری اطلاعات مكانی پایان یافت/ تقدیر دبیر همایش از دستندركاران
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 بیست و پنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک 97 و سومین همایش ملی مهندسی فناوری اطلاعات مکانی عصر امروز پایان یافت. این در حالی است که نمایشگاه ملی ژئوماتیک تا ظهر فردا همچنان در محل سازمان نقشه‎برداری کشور برپاست.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‎برداری کشور، در مراسم اختتامیه بیست و پنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک 97 و سومین همایش ملی مهندسی فناوری اطلاعات مکانی، دکتر یحیی جمور دبیر این همایش از تلاش های سازمان نقشه‎برداری کشور و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی که از ماهها پیش برای برگزاری این همایش برنامه ریزی کرده بودند، تقدیر کرد.

وی، برگزاری جلسات سخنرانی، میزگردها و کارگاههای آموزشی متعدد در این همایش را فضای مطلوبی برای تبادل دانش متخصصان حوزه ژئوماتیک دانست و گفت: ارائه 33 کارگاه تخصصی، 47 مقاله سخنرانی و 79 مقاله پوستری نتیجه مشارکت متخصصان دانش نقشه برداری در گرایش های متنوع بود. از این میان شاهد ارائه 15 مقاله در حوزه GIS و SDI ، 12 مقاله فتوگرامتری، 13مقاله سنجش از راه دور و 7 مقاله نیز در گرایش ژئودزی از سوی محققان و پژوهشگران شرکت کننده در همایش ژئوماتیک  97 ارائه شد.

معاون فنی سازمان نقشه برداری کشور در پایان گفت: بیست و پنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک 97 درحالی به فعالیت خود خاتمه می دهد که نتایج بسیار خوبی را در نتیجه همکاری با دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تجربه کرده است. امیدواریم این مشارکت به این همایش منتهی نشده و ادامه پیدا کند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0