سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
  • EN
عنوان : شركت بیمه البرز برنده مناقصه بیمه تكمیل درمان و تجهیزات سازمان نقشه برداری كشور شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ 
ساعت : ۱۱:۱۰:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نتایج مناقصه بیمه تكمیلی درمان، عمر و تجهیزات سازمان نقشه برداری که 3 بهمن ماه سال جاری برگزار شده بود، اعلام شد. شرکت بیمه البرز برنده این مناقصه شده است.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور در این مناقصه 13 شرکت بیمه گر حضور داشتند که در این میان 3 مورد، شرایط احراز متناسب با اطلاعیه سازمان نقشه برداری کشور را دارا بودند.

گفتنی است بیمه ملت نرخ 145 میلیون تومان، بیمه البرز نرخ 225 میلیون تومان و بیمه آسیا نرخ 243 میلیون تومان را در این مناقصه اعلام داشتند. مناسبترین قیمت نسبت به پوششهای بیمهای مورد درخواست سازمان نقشه برداری کشور، از سوی بیمه البرز ارائه شده بود که نهایتا این مناقصه را برنده شد.

سازمان نقشه‌برداری کشور فهرست سرفصلهای بیمه تکمیلی و تجهیزات خود را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) منتشر کرد تا شرکتهای بیمهگر در روندی شفاف و قانونمند پیشنهادات خود در این باره را اعلام کنند. 

گفتنی است سازمان نقشه‌برداری کشور در آستانه عقد قرارداد سالانه با شرکتهای بیمهگر برای پوشش بیمه تجهیزات اداری و فنی و بیمه تکمیلی کارکنان خود، اقدام به انتشار جزئیات قراردادهای پنج سال گذشته این سازمان در زمینه مذکور نموده بود.(لینک خبر)

در دومین گام شفاف سازی در این زمینه، سازمان نقشه‌برداری کشور طی فراخوانی، فهرست سرفصلهای بیمه تکمیلی و تجهیزات خود را در بخش خریدهای جزئی و متوسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir) )منتشر کرد. متقاضیان برای اعلام نرخهای پیشنهادی خود برای شرکت در این فراخوان تا تاریخ 9 دیماه فرصت داشتند تا با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت پیشنهادات خود را ارائه دهند.(لینک خبر)

سازمان نقشه‌برداری کشور همه ساله علاوه بر بیمه همگانی کارکنان این سازمان، در راستای ایجاد رفاه بیشتر و همچنین تامین سلامت همکاران و خانوادههای آنان، تدابیری برای پوشش بیمه تکمیلی درمان گروهی میاندیشد؛ این موارد در پنج سال اخیر علاوه بر بیمه تکمیلی درمان گروهی، بیمه عمر و حوادث گروهی، شامل بیمه هواپیما، کشتی و تجهیزات اداری و فنی سازمان نیز بوده است.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0