سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
  • EN
عنوان : اطلاعیه شماره 4؛ نتایج نهایی فراخوان انتخاب شش مدیر پایه و میانی در سازمان نقشه برداری كشور
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در پی فراخوان عمومی انتخاب شش مدیر میانی و پایه در سازمان نقشه‌برداری کشور،کارگروه بررسی و ارزیابی این سازمان، در سه مرحله به پایش صلاحیت افراد بر اساس تحصیلات، سوابق، تجربیات و مستندات ارائه شده از سوی آنان پرداخت و نتیجه نهایی برای پنج پست را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، 59 نفر برای تصدی شش پست مدیریتی در این سازمان اعلام آمادگی کردند. در گام نخست پایش، 24 نفر حائز شرایط اولیه مدیریت میانی و پایه در حوزه امور اداری و توسعه منابع انسانی و امور مالی سازمان نقشه‌برداری کشور، به مرحله دوم راه یافتند که نتیجه آن طی اطلاعیه شماره ۲ در تاریخ چهارم دی ماه منتشر شد. در اطلاعیه شماره 3 نیز که در دوم بهمن ماه منتشر شد، گزینه‎های نهایی برای 5 پست مشخص شده بودند. در این اطلاعیه عنوان شد که در مورد ریاست «اداره رسیدگی» سازمان نقشه‌برداری کشور، با توجه به حساسیت این اداره و ویژگیهای خاص مورد نظر کارگروه مذکور، در مورد هیچ یک از متقاضیان، جمع بندی‌ای حاصل نشد.

در سومین مرحله از بررسی‎های کارگروه بررسی و ارزیابی این سازمان؛ این نتایج حاصل شد:

1-      مصطفی تبیانیان به عنوان مدیر کل امور اداری و توسعه منابع انسانی انتخاب شد.

2-      مهدی محمدی به عنوان معاون مدیر کل امور اداری و توسعه منابع انسانی انتخاب شد.

3-      رضا تاجیک به عنوان معاون معاون مدیر امورمالی و ذیحسابی انتخاب شد انتخاب شد.

4-      میلاد گودرزی به عنوان رئیس اداره دریافت و پرداخت انتخاب شد.

5-      فرد منتخب به عنوان رئیس اداره درآمد و اعتبارات نیز برای طی مراحل استعلام و گزینش اداری به مراجع ذی‎صلاح مربوطه معرفی شد که نتیجه آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است رضا تاجیک اگرچه در این مرحله به عنوان معاون مدیر امورمالی و ذیحسابی انتخاب شده بود اما طی نامه‎ای ضمن تقدیر از نظام شایسته سالاری در سازمان نقشه برداری کشور، به دلیل عدم موافقت با ماموریت وی به این سازمان، عذرخواهی کرد.

بدین تریتب انتخاب معاون مدیر امورمالی و ذیحسابی و رئیس اداره رسیدگی در این فراخوان به نتیجه نرسید و سازمان نقشه برداری کشور در فراخوان آتی خود، بار دیگر برای این دو پست از متقاضیان دعوت به عمل خواهد آورد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0