سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
  • EN
عنوان : مدیركل جدید امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان نقشه برداری كشور منصوب شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ 

امتیاز :  ۴.۹۸ |  مجموع :  ۱۹۰

مصطفی تبیانیان با حکم رییس سازمان نقشه برداری کشور به عنوان مدیرکل جدید امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، در متن حکم وی آمده است: «نظر به صلاحیت‌های تخصصی، تجارب مفید و سوابق ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم اداری، مالی و پشتیبانی به موجب این حکم به عنوان "مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان نقشه‌برداری کشور" منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود وظایف مصوب این اداره کل را در چارجوب جهت‌گیری‌های کلان سازمان مبنی بر توزیع عادلانه منابع و امکانات، شفاف‌سازی و انضباط اداری مورد توجه قرار داده و در راستای ارتقای سرمایه انسانی و اجتماعی و بهبود شاخص‌های بهره‌وری، تکریم کارکنان خدوم و همکاران پرتلاش، به‌عنوان یکی از رویکردهای مهم سازمانی، اهتمام ورزید.

امید است با استعانت از پروردگار متعال، و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.»

گفتنی است تبیانیان که جانشین فرخ زینال‌پور مدیرکل پیشین امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان نقشه برداری کشور شده است، پیش از این معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان بوده و ریاست گروه بودجه و تشکیلات و گروه نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان را نیز بر عهده داشته است. او که متولد 1360 است و 11 سال سابقه کار دارد، فارغ التحصیل رشته علوم اقتصاد در مقطع کارشناسی ارشد است که از امروز کرسی مدیرکل پیشین امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان نقشه برداری کشور را از مهندس رجب‎زاده که پس از زینال‎پور سرپرستی این مدیریت را برعهده داشت، تحویل گرفت.

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0