سه‌شنبه, 31 ارديبهشت 1398
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 995
    /  4
پس از دو مرحله بازدید از مجموعه ورزشی سازمان نقشه برداری كشور؛كیفیت ارائه خدمات و نظافت كامل آن به تأیید رسید
اخیراً برخی از اعضای هیأت رئیسه سازمان نقشه برداری کشور در دو مرحله بازدید سرزده از مجموعه ورزشی این سازمان که به بخش خصوصی واگذار شده است، کیفیت ارائه خدمات آن را مورد بررسی قرار دادند.

اخیراً برخی از اعضای هیأت رئیسه سازمان نقشه برداری کشور در دو مرحله بازدید سرزده از مجموعه ورزشی این سازمان که به بخش خصوصی واگذار شده است، کیفیت ارائه خدمات آن را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، در مرحله نخست مهندس شفیعی ریاست سازمان با همراهی نوشین پسندیده معاون اداری، مالی و پشتیبانی، محسن رجب زاده سرپرست امور اداری و توسعه منابع انسانی، ایوب بلاسی مدیر عامل تعاون مصرف سازمان در نوبت حضور آقایان در استخر و مجموعه ورزشی سازمان نقشه برداری کشور، از این مجموعه بازدید کرده و سلامت فیزیکی تجهیزات ورزشی و نیز استخر، کلر آب، دوش های حمام و بخشهای سونا و جکوزی را تأیید کردند.

در جریان این بازدید افراد حاضر در این مجموعه ورزشی که برخی از آنان از اعضای سازمان نبودند طی گفتگو با تیم بازدید کننده رضایت خاطر خود را از خدمات ارائه شده اعلام کردند.

با گذشت چند هفته، نوشین پسندیده و نسرین وزیری مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین المللی در سانس پذیرش بانوان بازدید سرزده دیگری از این مجموعه داشتند که این بار هم استفاده کنندگان از کیفیت خدمات ارائه شده رضایت کامل داشتند.

دو نفر از این بانوان که بیش ازسه سال است از خدمات مجموعه ورزشی سازمان نقشه برداری کشور استفاده می کنند اظهار داشتند که از مناطق مرزداران و پاسداران به این مجموعه مراجعه می کنند و این موضوع به دلیل تمیز بودن آب استخر آن است. یکی دیگر از این بانوان از بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح بود که می گفت علی رغم برخورداری از شرایط استفاده رایگان از مجموعه های ورزشی آن ستاد، ترجیح می دهد از استخر تمیز سازمان نقشه برداری کشور استفاده کند.

علاقمندان به استفاده از خدمات این مجموعه ورزشی می توانند با شماره های 66071037 و 66071036 ارتباط برقرار کرده و چنانچه از خدمات این مجموعه انتقاد یا نارضایتی داشتند با شماره 66071117 روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور تماس حاصل فرمایند.

امتیاز :  ۴.۵۳ |  مجموع :  ۴۱۱

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0