سه‌شنبه, 31 ارديبهشت 1398
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 259
    /  3
دو اقدام مورد تقدیر اداره کل نقشه برداری شمال شرق از سوی مهندس شفیعی
تسریع در پاسخگویی به نیاز متقاضیان و شفافیت در ارائه عملكرد/تهیه نقشه گردشكری برای زائرین مشهد
در بازدید رئیس سازمان نقشه برداری کشور از اداره کل نقشه برداری شمال شرق، سامانه فروش محصولات سازمان در سطح منطقه که از خرداد ماه سال جاری راه‎اندازی و عملیاتی شده مورد بررسی قرار گرفت. مهندس محمدعلی انواری مدیرکل نقشه‎بردرای شمال شرق نیز گزارشی از تسریع در پاسخگویی به نیاز متقاضیان و شفافیت در ارایه عملکرد سازمان به افکار عمومی ارائه داد که با استقبال مهندس شفیعی روبرو شد.

در بازدید رئیس سازمان نقشه برداری کشور از اداره کل نقشه برداری شمال شرق، سامانه فروش محصولات سازمان در سطح منطقه که از خرداد ماه سال جاری راهاندازی و عملیاتی شده مورد بررسی قرار گرفت. مهندس محمدعلی انواری مدیرکل نقشهبردرای شمال شرق نیز گزارشی از تسریع در پاسخگویی به نیاز متقاضیان و شفافیت در ارایه عملکرد سازمان به افکار عمومی ارائه داد که با استقبال مهندس شفیعی روبرو شد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، مسعود شفیعی که به عنوان سخنران ویژه همایش ملی "تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت" ، به مشهد سفر کرده بود ، 8 اسفندماه سال جاری از بخش ها و ادارت مختلف اداره کل نقشه برداری شمال شرق بازدید و از زحمات کارکنان این اداره کل قدردانی کرد.

رئیس سازمان نقشه برداری کشور علاوه بر تقدیر از این اداره کل به جهت راه اندازی میز خدمت، پاسخگویی به هرگونه تقاضای مراجعین طی حداکثر سه ساعت کاری در این شعبه را که منجر به رضایتمندی مراجعین بوده است را نیز تحسین و این موضوع را در افزایش آمار فروش محصولات کاملا مشهود عنوان کرد.

   یکی دیگر از فعالیتهای شاخص اداره کل نقشه برداری شمال شرق که مورد توجه و استقبال مهندس شفیعی قرار گرفت، همکاری این اداره کل با اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان و معاونت فرهنگی شهرداری مشهد در ارایه اطلاعات مکانی و تهیه نقشه های گردشگری این استان بود.

مطابق نظر رئیس سازمان نقشه برداری کشور اینگونه همکاری ها با توجه به حجم انبوه زائرین بارگاه ملکوتی ثامن الجج(ع) می تواند در بهبود کیفیت ارایه خدمات به آنها نقش به سزایی داشته باشد .

مهندس شفیعی در ادامه ضمن بازدید از سایر قسمت های اداره کل نقشه برداری شمال شرق، در خصوص بهبود کیفیت ارایه خدمات به مراجعین؛ رهنمودهای ارایه کرد و در خصوص برنامه های رفاهی و انگیزشی در ایام پایانی سال و همچنین سال آتی به همکاران توضیحاتی داد.

                                                

 

 

 

 

امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0