سه‌شنبه, 31 ارديبهشت 1398
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 1126
انتشار هزینه‎های جاری سازمان نقشه‎برداری در سومین ماه پیاپی/97درصد بودجه 44 میلیاردی بهمن ماه صرف امور پرسنلی می‎شود
سازمان نقشه برداری کشور پس از انتشار هزینه‎های جاری این سازمان در آذر و دی‎ماه، در سومین گام پیاپی خود، جزئیات هزینه‎های بهمن ماه را نیز منتشر کرد.

سازمان نقشه برداری کشور پس از انتشار هزینه‎های جاری این سازمان در آذر و دی‎ماه، در سومین گام پیاپی خود، جزئیات هزینههای بهمن ماه را نیز منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، این سازمان در اقدامی نادر در نظام اداری ایران، نخستین سازمان دولتی‎ای است که جدول کلیه هزینه‌های ماهانه خود را منتشر می‎کند.  هزینه‎های بهمن ماه این سازمان حاکی از آن است که بالغ بر 43 میلیارد ریال که قریب به 97 درصد بودجه این سازمان را شامل می‎شود صرف هزینه‌های پرسنلی شده است. کمتر از سه درصد باقی مانده بودجه ماهانه این سازمان نیز صرف هزینه آب و برق و احکام تامین اجتماعی و کمک هزینه‎های فوت و ازدواج همکاران شده که دو فقره آخر نیز به نوعی پرسنلی محسوب می شوند.

در جدول هزینههای بهمن ماه سازمان نقشه برداری کشور علاوه بر هزینه پرسنلی کارکنان (شامل حقوق، بیمه، یارانه غذا، مسکن و ...)، در ردیفهای مشخصی به موضوع خدمات رفاهی و فوق العاده ویژه همکاران و عیدی کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادی نیز اشاره شده است. برای مشاهده گزارش جزئیات هزینه های دی ماه اینجا را کلیک کنید.

عملکرد تنخواه ذیحسابی سازمان در بهمن ماه را هم اینجا ببینید.

گفتنی است در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات(مصوب سال 1387 مجلس شورای اسلامی)، آیین‌نامه اجرایی آن(مصوب 21/8/1393 هیئت وزیران)، مواد 30، 31، 68، 69، 70، 71 و 72 بیانیه «منشور حقوق شهروندی» ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران(آذرماه سال 1395)، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و رویکردهای کلان دولت تدبیر و امید و برای ایجاد شفافیت مالی، مبارزه با فساد، برقراری محیط رقابت پذیر سالم و عدالت اقتصادی و تحقق نظارت همگانی بر فعالیت‌های دستگاههای اجرایی، سازمان نقشه‌برداری کشور به‌عنوان سازمان پیشگام در عرصه شفاف‌سازی، به‌طور کاملاً داوطلبانه، اقدام به انتشار جزئیات هزینه‌های ماهانه خود(آذرماه سال 1397) نموده‌است. این اقدام نادر، که بر اساس بخشنامه شماره 17801 مورخ 14/08/1397 ریاست سازمان نقشه‌برداری کشور خطاب به معاونت اداری، مالی و پشتیبانی این سازمان مبنی بر ارائه فهرست کلیه معاملات(با ذکر مبلغ و مشخصات طرف معامله، ارائه دهنده خدمت و یا فروشنده) به دفتر ریاست، روابط‌عمومی و همکاریهای بین‌الملل برای انتشار و اطلاع عموم، انجام می‌گیرد.

دفتر ریاست، روابط‌عمومی و همکاریهای بین‌الملل سازمان نقشه‌برداری کشور، در ادامه مسیر انتشار سلسله گزارش‌هایی که از سوی معاونت اداری، مالی و پشتیبانی با همکاران مدیریت امورمالی و ذیحسابی سازمان ارائه می‎شود، از نقطه‌نظرات و پیشنهادات همه هموطنان عزیز برای اطلاع‌رسانی بهتر و کارآمدتر استقبال نموده و تلاش خواهد کرد تا با همکاری نزدیک‌تر سایر واحدهای سازمانی، گزارشات دقیق‌تر و به‌روزتری را از فعالیت‌های این سازمان، در اختیار هم‌میهنان عزیز قرار دهد. پیشنهاد و یا نقطه‌نظرات خود را در خصوص این گزارش، میتوانید به نشانی پست الکترونیک info@ncc.org.ir منعکس فرمایید.

گزارش عملکرد هزینه‎ای آذر و دی ماه سازمان را نیز اینجا و اینجا بخوانید.امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0