سه‌شنبه, 31 ارديبهشت 1398
  • EN
  • ساعت : ۹:۲:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ 
تكرار اقدام نادر سازمان نقشه‌برداری كشور در انتشار جزئیات هزینه‌های ماهانه خود در نظام اداری ایران/جدول كامل هزینه‎های دی ماه سازمان را ببینید
سازمان نقشه برداری کشور در دومین گام پیاپی خود، جزئیات هزینه‎های ماهانه خود (دی ماه) را منتشر کرد.

سازمان نقشه برداری کشور در دومین گام پیاپی خود، جزئیات هزینه‎های ماهانه خود (دی ماه) را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، این سازمان در اقدامی نادر در نظام اداری ایران، نخستین بار در ماه گذشته (آذرماه) جدول کلیه هزینه‌های ماهانه خود را منتشر کرده بود. (اینجا را بخوانید)

در جدول هزینه‎های دی ماه سازمان نقشه برداری کشور علاوه بر هزینه پرسنلی کارکنان (شامل حقوق، بیمه، یارانه غذا، مسکن و ...)، در ردیف‎های مشخصی به دیون کارکنان، پاداش پایان خدمت بازنشستگان، هزینه لوازم مصرفی، هزینه تعمیر و تامین قطعات هواپیما و کشتی و خودروهای سازمان و ... نیز اشاره شده است. برای مشاهده گزارش جزئیات هزینه های دی ماه اینجا را کلیک کنید.

گفتنی است در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات(مصوب سال 1387 مجلس شورای اسلامی)، آیین‌نامه اجرایی آن(مصوب 21/8/1393 هیئت وزیران)، مواد 30، 31، 68، 69، 70، 71 و 72 بیانیه «منشور حقوق شهروندی» ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران(آذرماه سال 1395)، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و رویکردهای کلان دولت تدبیر و امید و برای ایجاد شفافیت مالی، مبارزه با فساد، برقراری محیط رقابت پذیر سالم و عدالت اقتصادی و تحقق نظارت همگانی بر فعالیت‌های دستگاههای اجرایی، سازمان نقشه‌برداری کشور به‌عنوان سازمان پیشگام در عرصه شفاف‌سازی، به‌طور کاملاً داوطلبانه، اقدام به انتشار جزئیات هزینه‌های ماهانه خود(آذرماه سال 1397) نموده‌است. این اقدام نادر، که بر اساس بخشنامه شماره 17801 مورخ 14/08/1397 ریاست سازمان نقشه‌برداری کشور خطاب به معاونت اداری، مالی و پشتیبانی این سازمان مبنی بر ارائه فهرست کلیه معاملات(با ذکر مبلغ و مشخصات طرف معامله، ارائه دهنده خدمت و یا فروشنده) به دفتر ریاست، روابط‌عمومی و همکاریهای بین‌الملل برای انتشار و اطلاع عموم، انجام می‌گیرد.

دفتر ریاست، روابط‌عمومی و همکاریهای بین‌الملل سازمان نقشه‌برداری کشور، در ادامه این مسیر از نقطه‌نظرات و پیشنهادات همه هموطنان عزیز برای اطلاع‌رسانی بهتر و کارآمدتر استقبال نموده و تلاش خواهد کرد تا با همکاری نزدیک‌تر سایر واحدهای سازمانی، گزارشات دقیق‌تر و به‌روزتری را از فعالیت‌های این سازمان، در اختیار هم‌میهنان عزیز قرار دهد.

بار دیگر از همکاری بی‌شائبه معاونت محترم اداری، مالی و پشتیبانی و نیز همکاران مدیریت امورمالی و ذیحسابی سازمان در تهیه و انتشار این گزارش صمیمانه سپاسگزاریم. هر نوع پیشنهاد و یا نقطه‌نظرات خود را در خصوص این گزارش، می‎توانید به نشانی پست الکترونیک info@ncc.org.ir منعکس فرمایید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0