يکشنبه, 26 خرداد 1398
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ 
سازمان نقشه برداری کشور با همکاری انجمن بین المللی کارتوگرافی(ICA) برگزار می کند:
مسابقه نقاشی بین المللی با عنوان "ما عاشق نقشه هستیم(we Love Maps)"
سازمان نقشه برداری کشور با همکاری انجمن بین المللی کارتوگرافی، مسابقه نقاشی "ما عاشق نقشه هستیم" را برگزار می کند.

 

سازمان نقشه برداری کشور با همکاری انجمن بین المللی کارتوگرافی، مسابقه نقاشی "ما عاشق نقشه هستیم"

را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور این مسابقه با هدف اشاعه فرهنگ استفاده از نقشه و در گروه های سنی مختلف 1تا زیر 6سال، 2-6تا 8سال، 3-9 تا 12 سال و 13 تا 16 برپا خواهد شد.

استفاده صحیح از نمادها، رنگ و نام گذاری اجزای جغرافیایی نقشه در جهت رساندن منظور شرکت  کننده ضمن حفظ هماهنگی رنگی لازم، در فراخوان شرکت در این مسابقه از سوی سازمان نقشه برداری کشور مورد تأکید قرار گرفته است.

استفاده صحیح از فرم ها، اشکال و مشخصات اجزای نقشه، شناسایی قسمت بزرگ یا تمامی کره زمین بر روی نقاشی که در آن نسبت بین ابعاد خشکی ها، آب ها و شکل کشور ها در حد سن شرکت کننده قابل تشخیص باشد، نیز مبنای ارزیابی هیات داوران قرار خواهد گرفت.

خاطر نشان می شود از میان نقاشی های ارسالی به سازمان نقشه برداری کشور 6 نقاشی به مسابقه بین المللی ارسال خواهد شد و 3 جایزه در هر گروه سنی و یک جایزه برای بهترین ایده و یک جایزه برای منتخب بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است نقاشی های برنده جهت شرکت در مسابقه نقاشی "باربارا پیچنیک" در بیست و نهمین گردهمایی انجمن بین المللی کارتوگرافی که در تیرماه سال آینده در کشور ژاپن و در شهر توکیو برگزار خواهد گردید، ارسال خواهند شد. این نقاشی ها همچنین جهت استفاده در اختیار یونیسف قرار خواهند گرفت و از آنها در تحقیقات علمی و انتشارات انجمن بین المللی کارتوگرافی نیز استفاده خواهد گردید.

لازم به ذکر است سازمان نقشه برداری کشور از تمامی شرکت کنندگان خواسته است تا فرم مشخصات خود را به زبان فارسی و انگلیسی تکمیل نمایند و توسط ولی شرکت کننده امضا شود و آثار و مدارک خود را به آدرس تهران، میدان آزادی خیابان معراج سازمان نقشه برداری کشور مدیریت کارتوگرافی و اطلس های ملی ارسال نمایند.

 برای اطلاع از جزئیات بیشتر و مشاهده پوستر فراخوان اینجا و فرم ثبت نام شماره یک ، شماره دو و شماره سه  مربوط به این مسابقه بین المللی کلیک کنید.

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0